sobota, 20 lipca 2024, 23:50

Syców zaprasza na wystawę fotograficzną

Centrum Kultury w Sycowie serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną do Muzeum Regionalnego! W styczniu i lutym czeka na Was wyjątkowa wystawa czasowa. Na ekspozycji znajdziecie fascynujące zdjęcia autorstwa uczestników warsztatów fotograficznych, które odbyły się w Muzeum Regionalnym w Sycowie.

Warsztaty poprowadził utalentowany Paweł Kucharski, a uczestniczyli w nich pełni pasji uczniowie szkół z terenu miasta i gminy Syców. Na wystawie czeka na Was unikalne spojrzenie na miasto – zdjęcia wykonane przez młodzież pod czujnym okiem pana Pawła, w zupełnie nowej, nieoczywistej odsłonie, dzięki specjalnym technikom naświetlania aparatu.

Przekonajcie się, jak zmienia się otaczający nas świat przez obiektyw młodych talentów! Zapraszamy Was serdecznie do Muzeum Regionalnego, aby zanurzyć się w fascynującej ekspozycji czasowej. Niech fotografia stanie się dla Was oknem do niezwykłego świata miasta, uchwyconego w magiczny sposób przez młodych artystów.

Warsztaty fotograficzne były finansowane ze środków Gminy Syców w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Syców na lata 2022-2025.

zaproszenie do Muzeum Regionalnego w Sycowie
Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne