sobota, 20 lipca 2024, 23:52

“Sielska wpadka” już w Walentynki!

Spektakl „Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek z barwnymi postaciami, zabawnymi zwrotami akcji i sekretnym romansem. Towarzyszyć im będą charyzmatyczne piosenki. W doborowej obsadzie zobaczymy aktorów grających zarówno na scenach teatralnych, jak i w filmach czy serialach, ale też występujących m.in. w popularnych programach telewizyjnych: Agnieszkę Mrozińską, Tomka Ciechorowskiego, Annę Głogowską, Macieja Radla, Krystiana Kukułkę, Kamilę Kamińską, Anne Sandowicz oraz Dawida Czupryńskiego.

Sielska wpadka w Ostrzeszowie

“Sielska wpadka” – Jeden weekend, dwie pary i wesele przyjaciela w tle. Jak potoczy się to spotkanie? Bohaterowie przyjeżdżają na ślub i wesele do wiejskiego pensjonatu CountryLux na Podlasiu. Panowie nie widzieli się od dwudziestu lat i na to męskie spotkanie po latach cieszą się najbardziej. Czy ich żony podzielają ten entuzjazm? Na miejscu nic nie jest takie, jak być powinno… Czeka ich niejedna niespodzianka i ktoś jeszcze. 

Sielska atmosfera, zwroty akcji i miłosny twist mocno zaskoczą bohaterów. Tego się nie spodziewali… 

Spektakl “Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek; barwne postaci, zabawne zmiany biegu wydarzeń, sekretny romans i wiejski klimat. Towarzyszyć temu będą charyzmatyczne piosenki i muzyka na żywo. Aż chciałoby się zatańczyć… Ze śmiechu!

Sielska wpadka w Ostrzeszowie

Serdecznie zapraszamy do Ostrzeszowskiego Centrum Kultury! “Sielska wpadka” to doskonała komedia dla par – warto wybrać się na spektakl już w te Walentynki i zabrać na niego swoją Drugą Połowę!

Bilety dostępne na biletyna.pl 

Twórcy:
Reżyseria: Anna Sandowicz
Produkcja: Kulturalne Eventy Katarzyna Piątosa- Kuśmierczyk

Impresariat: Agata Mikulska

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne