niedziela, 26 maja 2024, 7:55

Paulina Mikuła z “Mówiąc Inaczej” w Sycowie!

Z wielką przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie autorskie z Pauliną Mikułą – niekwestionowaną popularyzatorką wiedzy o języku polskim, autorką bestsellerowych książek, prezenterką, osobowością telewizyjną oraz twórczynią kanałów youtube “Mówiąc inaczej” i “Myśląc inaczej”. 

Mówiąc inaczej Paulina Mikuła to ekspertka, która w przystępny i ciekawy sposób pomaga nam zrozumieć skomplikowany świat języka polskiego. Jej publikacje są doskonałym przewodnikiem przez gąszcz reguł i wyjątków naszego pięknego języka ojczystego.

Na spotkaniu autorskim dowiesz się więcej o jej pasji do języka, procesie tworzenia swoich bestsellerów, oraz o tym, jak zmieniła swoje życie, tworząc kanał “Mówiąc inaczej” na platformie internetowej.

To nie tylko okazja do spotkania z niezwykłą osobowością, ale także świetna okazja do zdobycia cennych wskazówek, jak doskonalić swój warsztat językowy i być lepszym komunikatorem.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! To doskonała okazja, aby poznać Paulinę Mikułę osobiście, zadać jej pytania oraz zdobyć autograf na swojej ulubionej książce.

Bądź z nami 10 listopada o 18:00 w Bibliotece Publicznej w Sycowie, aby czerpać inspirację, rozwijać swoją miłość do języka polskiego i spotkać jedną z najciekawszych osobowości mediów w Polsce.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne