sobota, 13 lipca 2024, 12:14

OCK zaprasza na Karnawał w Wenecji!

Karnawał w Wenecji? Bardzo proszę! Prosto z Ostrzeszowa popłyniemy muzykolotem do Italii i odnajdziemy cztery epoki zabawy bez końca. Połączymy się z przeszłością. Odkryjemy tajemnice magicznego miasta. Będzie dużo pięknej muzyki, nie zabraknie czarownych śpiewów i uśmiechów. Artyści poprowadzą publiczność najpiękniejszymi muzycznymi trasami weneckiego karnawału. Ostrzegamy, będzie też odrobina szaleństwa, ale o tym szaaa!

14 stycznia godz.16.00 | Sala widowiskowa OCK

 Bilety 40 zł | Kasa Kina Piast, biletomaty oraz online https://www.bilety24.pl/koncert/601-aquartet-i-witold-pelka-w-programie-…

Kwartet smyczkowy AQuartet  

Tworzą go absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach. Zespół wielokrotnie występował na konferencjach naukowych, szkoleniach organizowanych przez takie uczelnie, jak: AE Katowice, AM Warszawa, AGH Kraków, Politechnika Śląska, Politechnika Krakowska, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Jagielloński oraz instytucje naukowe całej Polski. Zespół ma w swoim repertuarze muzykę rozrywkową jak i klasyczną.

Witold Pelka  

Polonista, satyryk, pedagog, konferansjer, nasz krajan. Od wielu lat prowadzi koncerty i cykliczne imprezy muzyczne w całym kraju. Współpracuje z Operą Śląską w Bytomiu, prowadzi recitale artystów operowych scen Łodzi i Poznania i Kalisza. Autor humoresek emitowanych na antenie Polskiego Radia Wrocław. Twórca scenariuszy teatralnych i skeczy kabaretowych publikowanych w prasie ogólnopolskiej. Animator kultury, twórca cyklu muzycznego “Perły w koronie” promującego młodych artystów i studentów uczelni artystycznych. Dwukrotnie prowadził cykl spotkań biznesowych dla Getin Banku w których brali udział czołowi polscy ekonomiści. Dwukrotnie nagrodzony w konkursie „Książe łgarzy” Scenariusz do słuchowiska „I w Anioły” otrzymał nagrodę w konkursie Teatralnej Sceny Trójki Na stałe jest konferansjerem kwartetu smyczkowego AQuartet. Brał udział w nagraniu płyty “Wszystko Gra”. Jest twórcą tekstów i muzyki do nowego recitalu wykonywanego wraz z kwartetem tym razem autorskiego pt ” Pół żartem, pół dźwiękiem czyli piosenki z wydźwiękiem”

Ewelina Sobczyk

Absolwentka katowickiej Akademii Muzycznej, śpiewaczka operowa, wokalistka sprawnie poruszająca się w wielu stylach muzycznych, aktorka teatralna i dubbingowa, prezenterka telewizyjna, animatorka kultury, nauczycielka śpiewu. Na stałe związana z Teatrem Muzycznym Arte Creatura oraz Polskim Teatrem Muzycznym “Scena Retro” z Warszawy. Kierownik artystyczna Harcerskiego Zespołu Artystycznego “Słoneczni” w katowickim Pałacu Młodzieży. Współpracowała między innymi z Filharmonią Śląską, Gliwickim Teatrem Muzycznym, Piwnicą pod Baranami, TVP3 Katowice, JimJam Polsat.

 Polecamy!  

kwartet smyczkowy Pelka
Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne