piątek, 14 czerwca 2024, 4:25

Młodzieżowe Wulkany Partycypacji

Zgłoś się do AKADEMII MŁODZIEŻOWYCH LIDERÓW w ramach projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji! Poszukujemy młodzieży w wieku 16-24 lata z województwa wielkopolskiego. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY! 

Co oferujemy?


– 2 weekendowe zjazdy szkoleniowe w Poznaniu (zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów)
– 3 webinaria edukacyjne
– 2000 zł na realizację społecznej inicjatywy
– indywidualne wsparcie animatora, który będzie towarzyszył Wam podczas realizacji działań

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności m.in. z zarządzania projektami społecznymi, zakresu funkcjonowania NGO, fundraisingu, komunikacji, wystąpień i debat publicznych, samorozwoju, pracy społecznej, wolontariatu, budowania zespołu oraz kreowania wizerunku.

Dlaczego warto zgłosić się do udziału w projekcie?


– dowiesz się jak być skutecznym liderem i w jaki sposób angażować innych do wspólnego działania
– poznasz w jaki sposób działają i co robią młodzieżowe organizacje
– zainspirujesz się ciekawymi pomysłami na działania w Twojej lokalnej społeczności
– nauczysz się planować i organizować ciekawe inicjatywy oraz w jaki sposób tworzy się projekty
– zaangażujesz swoich kolegów i koleżanki by wspólnie przygotować inicjatywę
– zdobędziesz 2000 zł na realizację społecznej inicjatywy
– poznasz pełnych energii ludzi oraz nawiążesz nowe znajomości
– weźmiesz udział w SUMMER CAMP

W jaki sposób należy się zgłosić?


Zapraszamy do zgłaszania się dwuosobowych zespołów – reprezentantów organizacji młodzieżowych, szkolnych kół wolontariatu, młodzieżowych rad, uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów, grup nieformalnych oraz KAŻDĄ młodą, chętną do działania osobę.


Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (TUTAJ) oraz nagraj i prześlij maksymalnie 60 sekundowy filmik z autoprezentacją kandydata (przedstawienie siebie, swoich zainteresowań oraz motywacji do udziału w projekcie).

Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 30 czerwca 2024 r.!

Przekonaj Kapitułę Konkursu, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wziąć udział w Akademii Młodzieżowych Liderów! Do udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie tylko 12 zespołów. Każdy zakwalifikowanych do projektu uczestników otrzyma indywidualną pomoc i wsparcie doświadczonych specjalistów, dawkę pozytywnej energii oraz możliwość poznania młodych działaczy z całej wielkopolski.

Więcej informacji oraz na wszelkie pytania odpowiadamy pod adresem e-mail mlodziezowewulkanypartycypacji@gmail.com lub numerem telefonu 609 290 596.

REGULAMIN WRAZ Z TERMINARZEM ZJAZDÓW – TUTAJ

Projekt Młodzieżowe Wulkany Partycypacji sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne