Reklama

piątek, 19 kwietnia 2024, 17:37

Pomóż kupić ubrania specjalne i wyposażenie dla strażaków ochotników

Każdy, kto zechce wesprzeć strażaków z OSP Muchy w gminie Czajków, może to uczynić wchodząc na stronę zrzutka.pl (link poniżej)

https://zrzutka.pl/p5827r

Opis zrzutki
Ochotnicza Straż Pożarna w Muchach działa od 1936 roku. Druhowie od zawsze skupieni są na pomocy potrzebującym i prowadzeniu działalności prewencyjnej. Od początku, oprócz udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych, jednostka aktywnie uczestniczy w inicjatywach o charakterze kulturalno-oświatowym.
Mając na uwadze upowszechnianie kultury fizycznej, druhowie biorą dział w zawodach sportowo-pożarniczych na szczeblu gminnym i powiatowym, gdzie zajmują czołowe miejsca.
Członkowie straży uczestniczą we wszelkiego rodzaju inicjatywach upowszechniających kulturę polską oraz pielęgnujących strażackie tradycje.
W 2019 r. pozyskaliśmy nowy samochód PEUGOT BOXER. Zebrane środki chcielibyśmy przeznaczyć na zakup wyposażenia takiego jak: latarki, sprzęt burzący, armaturę wodną i aparaty ochrony dróg oddechowych.
Jednak priorytetem jest dla nas zakup ubrań specjalnych typu NOMEX. Jest to wyposażenie niezbędne do brania udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Wybrany przez nas model RAPTOR NXT GOLD to ubranie właściwie chroniące strażaków, jednak koszt jednego kompletu to aż 2800,00 zł. Zakup ubrań specjalnych pozwoli nam zapewnić komfort i podstawowe zabezpieczenie ludziom, którzy ratując życie innych, ryzykują własnym.


Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne