Reklama

piątek, 19 kwietnia 2024, 17:49

„MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY” z Zespołu Szkół nr 1

19 marca 2024 roku w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbył się etap finałowy oraz uroczysta gala konkursu „Młodzi Przedsiębiorcy na Start” organizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Informatyki im. prof. Janusza Chechlińskiego w Łodzi. W finale wzięło udział 50 uczniów z liceów i techników z 11 szkół naszego regionu.

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie reprezentowały pod opieką p. Bożeny Wasielewskiej zakwalifikowane w wyniku zmagań szkolnych uczennice z klasy trzeciej Technikum Rachunkowości: Paulina Kosmala, Zuzanna Walczybok, Aleksandra Cempel, Wiktoria Matuszewska, Katarzyna Gruchot oraz Amelia Otwiaska.

Etap finałowy polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 40 pytań wielokrotnego wyboru z szeroko pojętej wiedzy ekonomicznej. Nasze reprezentantki uzyskały tytuł finalistek tego konkursu. W nagrodę otrzymały certyfikaty uprawniające do zwolnienia z opłaty rekrutacyjnej w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki im. prof. Janusza Chechlińskiego w Łodzi oraz do zniżki w opłacie czesnego przez pierwsze 3 miesiące nauki. Uroczystą galę uświetnił ciekawy wykład oraz obecność władz uczelni: Rektora dra Pawła Kaczorowskiego oraz Dziekana dra Pawła Kubiaka.

Ewa Tomczak 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne