Reklama

środa, 17 kwietnia 2024, 7:37

UCZNIOWIE TECHNIKUM RACHUNOWOŚCI z ZS nr 1 w FINALE KONKURSU „MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY NA START”

31 stycznia 2024 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości „Młodzi Przedsiębiorcy na Start!”. Organizatorem jest Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. Janusza Chechlińskiego w Łodzi. 

Udział w rywalizacji wzięli uczniowie klas trzecich i czwartych Technikum Ekonomicznego oraz Technikum Rachunkowości. Jury ogłosiło wyniki 13 marca 2024 r., pogratulowało uczestnikom aktywności, zainteresowania zagadnieniami ekonomicznymi i głębokiej wiedzy z tego zakresu. 

Miło nam poinformować, że z Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie, do finałowego etapu konkursu, który odbędzie się 19 marca 2024 r. w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, zakwalifikowało się 5 uczennic z klasy trzeciej Technikum Rachunkowości. Naszymi reprezentantkami będą: Paulina Kosmala, Zuzanna Walczybok, Aleksandra Cempel, Katarzyna Gruchot oraz Wiktoria Matuszewska. 

Trzymamy kciuki i liczymy na wysokie miejsca naszych ekonomistek w finale, pomimo tego, że są dopiero w trzeciej klasie. Powodzenia!

Ewa Tomczak

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne