wtorek, 23 lipca 2024, 10:37

Duża Biedronka otwarta od jutra! (Aktualizacja)

Aktualizacja: Na temat remontu krótkiej informacji udzielił nam Tomasz Stachurski, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny m.in. za sklepy w Ostrzeszowie:

Prace remontowe w sklepie przy ul. Zamkowej 52 w Ostrzeszowie dobiegły końca, a jego ponowne otwarcie planowane jest w czwartek, 30 marca. Z tej okazji na klientów będą czekać atrakcyjne promocje.

Mając na uwadze potrzeby lokalnych mieszkańców, w wyremontowanej placówce pojawi się lada mięsna, przy której klienci kupią swoje ulubione wędliny, mięsa i sery na wagę. Sklep będzie także posiadać 3 kasy tradycyjne oraz 8 samoobsługowych. Sala sprzedaży nowo wyremontowanej placówki będzie miała powierzchnię ok. 840 m. kw.

Celem modernizacji obiektu było podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do standardu 3.0, który skupia się m.in. na nowej ekspozycji strefy promocji i kwiatów czy nowym ustawieniu wysp na owoce i warzywa. Nowoczesny i przestronny wygląd placówka zyskała dzięki nowym systemom regałów i półek. Na miejscu można będzie kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców. Dla wygody klientów wprowadzone zostało przestronne stanowisko na owoce, warzywa oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze. Remonty naszych sklepów mają również na celu zminimalizowanie wpływu na środowisko. Dzieje się to m.in. poprzez zmniejszanie poboru energii elektrycznej dzięki zastosowaniu szeregu urządzeń energooszczędnych np. chłodniczych czy oświetleniu LED.

Pozdrawiamy
Biuro Prasowe sieci Biedronka


Dobiegł końca remont Biedronki na ul. Zamkowej w Ostrzeszowie. Otwarcie w najbliższy czwartek (30 marca) o godz. 6.00.

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne