poniedziałek, 15 lipca 2024, 17:02

W urzędzie automatycznie sprawdzisz temperaturę

Obok Biura Obsługi Interesanta na parterze Urzędu Miasta i Gminy w Ostrzeszowie ustawione zostało urządzenie do automatycznego pomiaru temperatury. Każdy z interesantów lub pracowników może do niego podejść i przekonać się, czy temperatura ciała nie osiągnęła niepokojących wartości.

Urządzenie w sposób automatyczny zmierzy temperaturę każdej osobie, która do niego podejdzie. Czytnik nie podaje konkretnej temperatury w wartościach liczbowych, a jedynie informuje, czy mieści się w „bezpiecznym” przedziale. Urządzenie przypomni też o obowiązku nałożenia maseczki, jeśli wykryje, że dana osoba nie ma jej nałożonej. Do statywu przymocowany jest również dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
Dane z pomiaru nie są zapisywane, podobnie obraz z kamery urządzenia.
Zachęcamy do skorzystania z maszyny przed złożeniem wizyty w urzędzie. W tym szczególnym czasie pandemii dbajmy o swoje zdrowie.
Urządzenie do bezdotykowego pomiaru temperatury zostało przekazane urzędowi przez firmę Trasko Automatyka Sp. z o. o., za co serdecznie dziękujemy.
Przypominamy również, że Urząd Miasta i Gminy w Ostrzeszowie pozostaje otwarty dla interesantów. Ze względów bezpieczeństwa rekomendujemy jednak przed przyjściem do Urzędu telefoniczne bądź mailowe umówienie wizyty w danym biurze.
 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne