Reklama

wtorek, 14 stycznia 2025, 23:56

Wywróciła się scania z drewnem

Dzisiaj (15 lutego), przed godz. 17.00 na drodze z Mikstatu do Grabowa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jadąca od strony Mikstatu scania z naczepą po wyjściu z łuku drogi zjechała na lewe pobocze, delikatnie „przytarła” o drzewo, a następnie z impetem przewróciła się na bok.

Przewożony ładunek (drewno w wałkach) rozsypał się na długości kilkudziesięciu metrów, głównie na pobliskie pole. Po wywrotce jeden pas ruchu był zablokowany.
 Ciągnik siodłowy zarejestrowany był w Wałbrzychu, natomiast naczepa w powiecie oświęcimskim. Przeładunek drewna oraz postawienie zestawu na koła trwało kilka godzin.
Kierowcy samochodu ciężarowego pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe, nad bezpieczeństwem w miejscu zdarzenia czuwali policjanci.
Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną wypadku mogła być awaria ciągnika siodłowego, jednak dokładne okoliczności ustali policja.

 

Reklama
Reklama

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Już dziś kup najnowszy numer!

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne

Ogłoszenia