poniedziałek, 27 maja 2024, 8:56

Biesiada Andrzejkowa Emerytów w Przedborowie 

           Zarząd Oddziału  Rejonowego PZERiI w Ostrzeszowie w dniu 9 listopada 2023 r. w Ośrodku Caritas Pascha w Przedborowie zorganizował dla uczestników wczasów i wycieczek oraz pozostałych członków Biesiadę Andrzejkową. Swoja obecnością Biesiadę zaszczycili goście w osobach: Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki, Wicestarosta Zofia Witkowska, Wiceburmistrz MiG Ostrzeszów Barbara Gmerek, Kierownik ŚDS  Doruchów Jadwiga Skorupka, Kierownik Klubu Senior + Bratek  w Ostrzeszowie Sabina Frączek wraz z 17 osobowa grupa klubowiczów. 
We wspólnej zabawie udział wzięło 111 osób.         
            Uczestnicy biesiady na przywitanie zostali obdarowani okolicznościowymi kotylionami, na gości czekały suto zastawione stoły, a do tańca przygrywał DJ Pan Czesiu z Ostrowa Wlkp. 
W trakcie Biesiady Andrzejkowej na sale przybyła Cyganka, która wróżyła i przepowiadała uczestnikom zabawy pomyślną przyszłość. Wszystkim dopisywały humory i dobrze się bawili do późnych godzin wieczornych. Biesiada zakończyła się o godz. 23.00. 
            Na zakończenie wspólnej zabawy ZOR PZERiI w Ostrzeszowie zaprosił wszystkich chętnych na Biesiadę Walentynkową, która odbędzie się już 10 lutego 2024r. też w Przedborowie. 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne