sobota, 20 lipca 2024, 23:48

DNI ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ – od ORKIESTRY DĘTEJ po SYLWIĘ GRZESZCZAK i FOOMIX

DNI ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ już za nami. Tegoroczna impreza trwała aż dziesięć dni. Różnorodność wydarzeń, spotkań, koncertów, które przez te dni się odbyły – pokazała szeroki wachlarz możliwości kulturalnych (i nie tylko) oraz prężność tutejszych twórców.

Zaś Ostrzeszowskie Centrum Kultury stanęło na wysokości zadania oferując przez dziesięć dni wysoki poziom atrakcji. Dominowały, rzecz jasna, imprezy muzyczne. Zaczęło się z przytupem od koncertu Miejskiej Orkiestry Dętej, która na zamkowym dziedzińcu zabrała słuchaczy w filmową podróż. Koniec imprezy także należał do ostrzeszowian – w niedzielny wieczór świętowaliśmy 15-lecie zespołu FOOMIX założonego i prowadzonego przez mistrza gitary Adama Fularę. Między tymi koncertami pokazującymi talent ostrzeszowskich muzyków (i tych dętych i tych szarpanych) przewinęło się przez scenę parę innych gwiazd i gwiazdeczek. Niewątpliwie tą największą była SYLWIA GRZESZCZAK, której występ ściągnął do Ostrzeszowa tłumy jej sympatyków.
O wszystkich tych imprezach odbywających się w ramach Dni Ziemi Ostrzeszowskiej piszemy w najnowszym numerze „Czasu Ostrzeszowskiego”.
Poniżej FOTOREPORTAŻ pokazujący poszczególne koncerty i inne wydarzenia, które odbyły się od 17 do 26 czerwca.  (fot. K. Juszczak)

17 czerwca – KONCERT – MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA18 czerwca – XI FESTIWAL BASZTA PROGFEST


21 czerwca – SPOTKANIE – MAŁGORZATA I ŁUKASZ HALADYN


22 czerwca – TOMASZ JAKUBIAK W ALEI GWIAZD SZTUKI KULINARNEJ


25 czerwca – KONCERT – „SZTYWNY PAL AZJI”


25 czerwca – KONCERT – SYLWIA GRZESZCZAK


26 czerwca – 15-LECIE ZESPOŁU „FOOMIX”


25 i 26 czerwca – ROZMAITOŚCI Z DNI ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne