piątek, 21 czerwca 2024, 3:27

Bartek Busz nominowany w konkursie Grand Press Photo 2020

Ostrzeszowianin Bartek Busz został nominowany do finału konkursu Grand Press Photo 2020 za fotoreportaż w kategorii „Ludzie” pt. „Sasha Boole”. Jego praca znalazła się wśród 42 zdjęć pojedynczych, 15 fotoreportaży, czterech projektów dokumentalnych w kategoriach głównych oraz dwóch zdjęć pojedynczych i trzech fotoreportaży w kategorii Young Poland.

Jest to opowieść o ukraińskim songwriterze Sashy Boole, który gra amerykański folk country. Przez ostatnie cztery lata koncertował w klubach, na festiwalach oraz w nietypowych miejscach całej Europy.
W tegorocznej edycji Grand Press Photo w jury zasiadają: Pieter Ten Hoopen, Beata Łyżwa-Sokół, Maksymilian Rigamonti, Maarten Schilt, Radu Sigheti oraz Andrzej Zygmuntowicz.
Na nominowane prace po raz pierwszy mogą głosować widzowie – autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma Nagrodę Internautów.
Zapraszamy do głosowania poprzez panel dostępny na stronie: https://www.press.pl/grand-press-photo-2020/glosowanie/page:3
Laureatów nagród Grand Press Photo 2020 poznamy w środę 13 maja, podczas internetowej transmisji na stronie https://www.press.pl/tresc/61545,nominacje-grand-press-photo-2020.
Autor reportażu dziękuje Oficynie Wydawniczej Kulawiak i Agencji Koncertowej Borówka Music za pomoc w realizacji projektu.


Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne