poniedziałek, 20 maja 2024, 3:58

Dawid Ponitka z Kobylej Góry najlepszym zawodnikiem!

W minioną sobotę (18 grudnia) w Warszawie rozegrano turniej piłkarski #MuremZaPolskimMundurem, w którym zwyciężyła Reprezentacja Polskiej Policji. Jednym z czołowych zawodników policyjnej drużyny jest st. sierż. Dawid Ponitka z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie – informuje rzecznik kępińskiej policji, sierż Rafał Stramowski.

Należy podkreślić, że pan Dawid pochodzi z Kobylej Góry i na co dzień jest zawodnikiem tamtejszego klubu Zefka.
W turnieju rozegranym na krytym boisku Białołęckiego Ośrodka Sportu wystąpiły zespoły TVP, Reprezentacji Polski Disco, Reprezentacji Polskich Piłkarzy i Reprezentacji Polskiej Policji.
Łączymy się tymi, którzy pilnują teraz bezpieczeństwa na naszych granicach – podkreślali uczestnicy turnieju, a grający w nim policjanci dodawali: – Niektórzy z nas już tam stali, a inni pewnie tam pojadą. Dziś gramy fair play.
W przerwach między spotkaniami królowały rytmy disco polo, ale w piłkę najlepiej grali policjanci, którzy wygrali swoje mecze 2:0 z dziennikarzami i 3:1 z pisarzami oraz zremisowali 1:1 z muzykami, co ostatecznie dało im zwycięstwo w imprezie. Statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju trafiła do st. sierż. Dawida Ponitki z KPP Kępno.
Organizatorami turnieju #MuremZaPolskimMundurem było Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA, Reprezentacja Polski Disco, Urząd Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy oraz Biuro Komunikacji Społecznej Policji Komendy Głównej Policji.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne