czwartek, 20 czerwca 2024, 0:33

Kiermasz dla Moniki!

4 października (niedziela) od godziny 9.00 do 14.00 w sali OSP w Rogaszycach organizujemy charytatywny kiermasz książek i odzieży. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia będą przeznaczone na pomoc Monice Grzesiak z Rogaszyc, która w kwietniu uległa tragicznemu wypadkowi samochodowemu (w jego wyniku doszło do uszkodzenia kręgów szyjnych i porażenia czterokończynowego).

Monice potrzebne są pieniądze na rehabilitację, a także specjalistyczny sprzęt. To wszystko kosztuje i mimo wysiłków, jej najbliżsi nie są w stanie uzbierać takiej sumy, potrzebna jest nasza pomoc.

Co można zrobić? Zachęcamy do wzięcia udziału w kiermaszu. 29 i 30 września w godzinach 17-19 na sali OSP w Rogaszycach będziemy zbierać ubrania i książki, które 4 października będą licytowane podczas kiermaszu. Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc Monice. Organizatorem kiermaszu i zbiórki publicznej jest Fundacja Moc Pomocy.

Uprzejmie prosimy, aby przekazywać nam rzeczy w dobrym stanie, które sami chętnie by Państwo licytowali. Chcemy, aby kiermasz był także okazją, by sprawić sobie coś fajnego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce i kiermaszu. Pamiętajmy, że im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym ciekawszy kiermasz uda nam się zorganizować, a przez to pomóc Monice. Liczymy na państwa zaangażowanie i uczestnictwo w kiermaszu.

Strona wydarzenia – TUTAJ

Zachęcamy również do dołączenia do grupy z licytacjami dla Moniki: Walczymy o Monikę

 

Wpłat można dokonywać na subkonto Moniki w Fundacji Moc Pomocy 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem Monika Grzesiak.

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne