piątek, 14 czerwca 2024, 5:45

Wygrały 25.000zł

Koło Gospodyń Wiejskich w Korpysach zwyciężyło w ogólnopolskim konkursie na najciekawsze zdjęcie wykonane podczas festynu odbywającego się przy okazji szczepień przeciw COVID-19. Konkurs ten był jednym z elementów Programu #SzczepimySię z KGW.

Dedykowany został Kołom Gospodyń Wiejskich uczestniczącym w Narodowym Programie Szczepień. Koła Gospodyń, które chciały wziąć udział w konkursie, musiały do 6 października przesłać organizatorom proponowane (tylko jedno) zdjęcie. Koniecznym warunkiem udziału w konkursie fotograficznym było zaszczepienie w trakcie festynu pierwszą dawką minimum 20 osób. Do 17 października br. trwało na stronie internetowej www.szczepimysiezkgw.pl głosowanie na najładniejsze zdjęcie, w ten sposób zostali wyłonieni laureaci konkursu.  
Zdjęcie zaproponowane przez KGW w Korpysach zdobyło największą liczbę głosów – 2863 i to właśnie panie z Korpys zdobyły główną nagrodę – 25 tys. zł! Na drugim i trzecim miejscu sklasyfikowano ex-aequo KGW w Kamieńcu (woj. warmińsko-mazurskie) i w Stawsku (woj. wielkopolskie). Koła te uzyskały kolejno 2454 i 2384 głosy.
Kołu Gospodyń z Korpys gratulujemy!

K.J.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne