piątek, 19 lipca 2024, 7:30

Złodziej zatrzymany

We wtorek, 7 kwietnia, około godziny 15.00, na terenie powiatu  oleśnickiego policjanci z KP w Sycowie zatrzymali 32-letniego mieszkańca tamtejszego powiatu. Mężczyzna był wytypowany przez policjantów pionu kryminalnego KPP w Ostrzeszowie jako sprawca kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie Ostrzeszowa w okresie 23-26 marca br. 32-latek był podejrzewany o kradzież gotówki w kwocie 250 złotych (wykorzystał nieuwagę mieszkanki Ostrzeszowa) oraz o kradzież z włamaniem – z pomieszczeń jednej z ostrzeszowskich firm ukradł około 100 kilogramów miedzi o wartości 2 tys. złotych. Detektywom z Ostrzeszowa udało się zebrać dostatecznie dużo dowodów, by bez wątpliwości wskazać mężczyznę jako sprawcę i ustalić, gdzie się ukrywa.

Podejrzewanego zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Sycowie, a następnie przekazali go, prowadzącym sprawę, funkcjonariuszom z Ostrzeszowa.
Złodziej nie spodziewał się, że policjanci go znajdą. Przyznał się do obu zarzucanych mu czynów (był już wcześniej notowany). Postępowanie prowadzi KPP w Ostrzeszowie.


Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne