wtorek, 23 lipca 2024, 9:44

Bilet otwarty #wspieramkino

Już dziś zachęcamy do zakupu biletów do kina Piast w Ostrzeszowie na seanse, które będą się odbywać, gdy tylko wznowimy naszą działalność. Ze względu na pandemię koronawirusa, która zmieniła wiele w naszym codziennym życiu, takie instytucje jak kina czy centra kultury zostały decyzją rządu RP zamknięte do odwołania.

Decyzja ta, mająca na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa i ograniczenie zakażenia COVID-19, wpłynęła negatywnie na finanse wielu instytucji i przedsiębiorców. Każdy miesiąc zawieszonej działalności to straty, których nie da się nadrobić. Z całą pewnością wrócimy do projekcji filmowych w naszym kinie i już rozpoczynamy do tego przygotowania. Nie czekamy  na koniec pandemii i uruchomiamy  sprzedaż e-biletów w czasie, kiedy kino jest nieczynne bez wychodzenia z domu.
Bilet otwarty to możliwość zakupu biletu przez internet w promocyjnej cenie 15 zł. Kupując dziś bilet do naszego kina Piast #wspieramkino. Bilet jest ważny bezterminowo! Po wznowieniu naszej działalności e-bilet wymienisz w kasie kina na bilet na dowolny seans 2D lub 3D z wybranym przez Ciebie miejscem na sali kinowej.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne