niedziela, 26 maja 2024, 7:38

Polo-Market – nowe otwarcie

W czwartek, 7 marca, ostrzeszowski Polo-Market ponownie otworzy sklepowe bramy. Na stęsknionych klientów czekać będą atrakcyjne towary w przystępnych cenach.
Przez ostatnie kilka tygodni sklep przechodził gruntowną rewitalizację. Został w całości odnowiony, odświeżony…

Zmieniły się kolory i pojaśniało w całej handlowej hali, a to dzięki zamontowaniu oświetlenia LED – energooszczędnego i ekologicznego. Nowe, a przez to bardziej nowoczesne, będą również kasy. W dużym stopniu zmienił się układ regałów. Większość towaru stoi teraz w innym niż poprzednio miejscu, co jednak nikogo mylić nie powinno, bo przestronne przejścia między półkami zawsze doprowadzą do celu – zapewnia kierowniczka sklepu – Natalia Ostrowska. Pani Natalia uwija się razem z pracownicami Polo-Marketu, by jak najprędzej poukładać towarową ekspozycję. Czasu już coraz mniej!
„Nowe otwarcie” fascynuje i dodaje dreszczyku emocji, lecz tu wszyscy czekają na nie ze spokojem. Przecież oprócz nowoczesnej estetyki lokalu i ułatwień w prezentacji towaru, Polo-Market od lat ma w ofercie produkty poszukiwane, smaczne, zdrowe i, co nie bez znaczenia – w cenach przystępnych dla każdego klienta. Sprzedawane tu produkty mają swą wysoką markę, a warto przy tym pamiętać, że pochodzą one od polskiego producenta. Często też żywność, głównie pieczywo i warzywa, sprowadzane są od handlowców cieszących się dużą renomą na lokalnym rynku. Ta oferta w „nowym otwarciu” zostanie jeszcze poszerzona.
Towar jest zawsze bardzo ważny, lecz nade wszystko liczy się tu człowiek. Chodzi zarówno o szacunek dla klienta, jak też o szacunek dla osób w sklepie pracujących. W Polo-Markecie personel nie podlega ciągłym rotacjom, wielu pracuje tu od lat, od początku istnienia sklepu, i to najlepiej świadczy o dobrych relacjach tu panujących. Tych ludzi znów będzie można spotkać w sklepie, zawsze chętnych, by służyć radą i pomocą.

Już 7 marca od godz. 9.00 – nowe otwarcie POLO-MARKETU w Ostrzeszowie, obfitujące w atrakcyjne towary i niespodzianki dla klientów.  
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne