piątek, 21 czerwca 2024, 4:21

ZHR dla szpitala

Harcerze postanowili pomóc pielęgniarkom, ratownikom medycznym i lekarzom covidowym ostrzeszowskiego szpitala i zorganizowali dla nich akcję zbiórki napojów i środków czystości. Pierwszy transport, w którym znalazły się mydła w płynie, woda, elektrolity i suszarki do włosów, zebrane wśród harcerzy i ich przyjaciół, został przekazany szpitalowi 18 listopada, drugi dzisiaj, a trzeci trafi do Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia jutro po godzinie 13:00.

Dary można składać jeszcze dzisiaj (20 listopada) w godzinach od 16:00 do 18:00 przy ul. Skautów 8 lub Grunwaldzkiej 52 w Ostrzeszowie oraz w sobotę (21 listopada) w godzinach od 9 do 13 w harcówce Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Obwodu Ostrzeszów (ul. Zamkowa 31 – wejście od strony parkingu za UMiG).
Jak podkreśla inicjatorka akcji, phm. Krystyna Sikora, która prowadzi zbiórkę wraz z hm. Michałem Szmajem, najbardziej potrzebne produkty to woda w zgrzewkach, soki, soki gęste do rozcieńczenia, napoje izotoniczne, elektrolity do rozpuszczenia.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne