poniedziałek, 20 maja 2024, 4:44

UKS Hitotsu i Anieli w Bieli dla Igorka Piórkowskiego!

W minioną niedzielę karatecy z naszego klubu brali udział w charytatywnym festynie zorganizowanym przez Anieli w Bieli na rzecz Igorka Piórkowskiego. 

Czternaścioro adeptów pod wodzą senseia Jana Zielińskiego miało okazję zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością. Wśród występujących znalazły się cztery osoby posiadające stopień mistrzowski oraz dorośli i młodzież znajdujący się na różnym stopniu wyszkolenia: od pomarańczowego do brązowego pasa. 

Sensei Jan w kilku zdaniach przybliżył zebranym główne założenia karate Shotokan, wyjaśnił do czego służą poszczególne techniki i czym są układy (czyli kata), prezentowane na pokazie. 

Widownia mogła obserwować podstawowe techniki w wykonaniu całej grupy, symulowane walki, kata drużynowe naszych młodych medalistek, kata indywidualne zaprezentowane przez Karinę Zielińską, obronę przed czterema przeciwnikami oraz krótki pokaz Tai Chi.

Również sensei Jan wystąpił indywidualnie w kata Tekki Shodan.

Bardzo serdecznie dziękujemy Aniołom w Bieli za zaproszenie, zebranej publiczności za brawa i ciepłe przyjęcie naszego pokazu. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do pomocy Igorowi! Osu!

AO

Foto.: Michał Kaleta – fotografia sportowa oraz eventy i Krzysztof Wróbel

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne