piątek, 14 czerwca 2024, 5:08

Teren rekreacyjny dla mieszkańców jest już gotowy!

Dobiegły końca prace przy budowie terenu rekreacyjnego przy budynku D Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Zamkowej w Ostrzeszowie. Jest to strefa biesiadna z czterema wiatami, grillem, ławeczkami i miejscem na ognisko. Przy wiatach zamontowano dwa zbiorniki do zbierania wody deszczowej. W obiekcie zainstalowano także latarnię z panelami PV i ułożono nawierzchnię z kostki brukowej. Nasadzeniem zieleni zajmą się uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu Zespołu Szkół nr 2.

W najbliższym czasie zostanie opracowany regulamin korzystania z obiektu. O terminie oddania obiektu do użytku poinformujemy na naszych łamach.

Całość zadania, wraz z dokumentacją kosztowała 383 tysiące złotych, z czego 203 tysiące – to dofinansowanie, jakie powiat za pośrednictwem Ostrzeszowskiej Lokalnej Grupy Działania otrzymał ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Roboty budowlane kosztowały 369 tysięcy złotych. Wykonawcą robót była firma DOMUM Z PHU Zbigniew Guzenda w Ostrzeszowie.

powiatostrzeszowski.pl

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne