piątek, 14 czerwca 2024, 4:47

Zapraszam do odpowiedzi – Henryk Zieliński

Obwodnica Mikstatu wzbudza wiele, bardzo różnorodnych emocji wśród mieszkańców gminy. Szczególną uwagę na tę inwestycję zwracają mieszkańcy Komorowa, dla których droga dojazdowa do pól jest bezpiecznym i szybkim skrótem, pozwalającym dostać się do centrum miasta. Kontrowersje związane z budową przejść dla pieszych nie cichną, dlatego zapytaliśmy burmistrza Mikstatu o te i inne kwestie budowy obwodnicy. Sygnały, jakie otrzymaliśmy od mieszańców w kwestii Ośrodka Zdrowia również wzbudziły nasze zainteresowanie. Nie omieszkaliśmy zadać tych, ale również innych pytań burmistrzowi Zielińskiemu. Zachęcamy do obejrzenia i sprawdzenia co nam odpowiedział.

Cykl “Zapraszam do odpowiedzi” to seria filmów, w których zadajemy nie zawsze łatwe pytania naszym samorządowcom, ale też osobom znanym z działalności społecznej lub zawodowej. Specyfiką tych rozmów jest to, że „wywołujemy do tablicy” różnych samorządowców, dyrektorów, osoby zaangażowane społecznie i pytamy, o sprawy, które interesują naszych Czytelników, ale też nas, jako dziennikarzy. Osoba, której zadajemy pytania nie zna ich wcześniej, a odpowiedzieć musi niejako „z marszu”, niczym w szkole przy tablicy, po wywołaniu przez nauczyciela do odpowiedzi.            

Na nagraniach nie ma cięć, nie ma upiększeń – pokazujemy odpowiedź w całości. Czasami niedoskonałą, czasami pełną niepewności lub zająknięć, ale dzięki temu autentyczną, bez upiększeń i ponownych nagrań. Do tej pory do odpowiedzi “wywołaliśmy” już: Maksymiliana Ptaka, Marcina Łuczaka, Dariusza Świtonia, Adama Grzyba, Dariusza Grzesika i przewodniczącego Rady Miejskiej Ostrzeszów – Tomasza Kosmalę.

Redakcja

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne