piątek, 14 czerwca 2024, 4:18

Zapraszam do odpowiedzi – Maksymilian Ptak

Specyfiką grabowskiego samorządu jest przewaga kobiet w Radzie Miejskiej. Co ciekawe, również wśród bliskich współpracowników Burmistrza prym wiodą właśnie panie. O tę dość intrygującą kwestię zapytaliśmy burmistrza Miasta i Gminy Grabów nad Prosną, Maksymiliana Ptaka, tuż po II sesji Rady Miejskiej. Nie omieszkaliśmy też dopytać o to, dlaczego w obecnej kadencji nie powołano wiceburmistrza. Jaka była odpowiedź? Zobaczcie sami!

Cykl “Zapraszam do odpowiedzi” to projekt, w którym “wywołujemy do tablicy” włodarzy z naszego regionu, samorządowców, radnych, dyrektorów i zadajemy różne, czasami trudne, pytania. Wytypowana osoba nie wie, o co zostanie zapytana i musi zmierzyć się z tematem przed kamerą! Nie stosujemy cięć, nie retuszujemy nagrań, nikogo nie uprzedzamy, że będzie wytypowany “do odpowiedzi”. Nie ma taryfy ulgowej.

Wcześniej do odpowiedzi zaprosiliśmy już Przewodniczącego Rady Miejskiej Ostrzeszów, Tomasza Kosmalę, radnego Dariusza Grzesika, radnego Marcina Łuczaka, a także nowego starostę Powiatu Ostrzeszowskiego, Dariusza Świtonia. Zapraszamy do oglądania i do odsłuchiwania.

Redakcja

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne