niedziela, 21 lipca 2024, 0:52

U karateków z UKS Hitotsu Ostrzeszów zapachniało świętami

W piątkowy wieczór w “małym dojo”, 22.12, karatecy z UKS Hitotsu Ostrzeszów zebrali się na tradycyjnym świątecznym treningu. Zajęcia połączone były z corocznym spotkaniem opłatkowym, które zainicjował kilka lat temu Janusz Gajda. Świąteczny trening jest jedną z okazji do wspólnego spędzenia czasu wszystkich grup treningowych, na każdym stopniu zaawansowania.

Poza – oczywiście – treningiem, były serdeczne życzenia świąteczne od senseia Jana Zielińskiego i od senseia Janusza oraz dzielenie się opłatkiem. Nie mogło zabraknąć uroczystego zapalenia świeczki i choineczki. Co roku są do tego zadania wybierane dzieci, a tym razem padło na Martę i Stasia. Dodatkową atrakcją i niespodzianką dla wszystkich była wizyta Świętego Mikołaja, który w zamian za zaśpiewanie kolędy, obdarował senseia Jana specjalnym upominkiem. Było bardzo wesoło i świątecznie.

Każdy z członków klubu obecny na spotkaniu również dostał świąteczną paczkę. W przygotowanie upominków zaangażowali się sensei Jan, Zdzisław Salamon, Mieczysław Banach oraz państwo Wróblowie i Miasto i Gmina Mikstat. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tego pięknego wydarzenia!

Anna Owczarek

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne