niedziela, 14 kwietnia 2024, 4:10

Ostrzeszowianki z Szuwary Ostrzeszów pojadą na Mistrzostwa Świata w Malezji!

Ostrzeszów słynie na arenie sportowej w całej Polsce, a odnoszone przez zawodników i zawodniczki sukcesy zawsze są powodem do dumy. 

            O tym, że ciężka praca procentuje mogły przekonać się zawodniczki Szuwary Ostrzeszów, Zuzanna i Katarzyna Dominik, które zostały powołane do juniorskiej kadry narodowej U24. Ta już w lipcu przyszłego roku wystąpi na Mistrzostwach Świata w Malezji.

            Dziewczęta ostro trenują, jednak – jak to w życiu bywa – w realizacji marzeń często potrzebne są pieniądze, w tym wypadku na wyjazd. 

            – Koszty udziału są w większości pokrywane z kieszeni zawodniczek. Każda z nich musi zapłacić ponad 8 000 złotych za możliwość reprezentowania swojego kraju na arenie międzynarodowej – możemy przeczytać na stronie zrzutki, zorganizowanej przez kluby z kadry narodowej w całej Polsce: Bałtyckie Foki (Gdańsk), Szuwary Ostrzeszów, Aquarius Bełchatów i Pierania Wrocław.

            Wyjazd na rozgrywki w Kuala Lumpur to niewątpliwie spełnienie sportowych marzeń młodych zawodniczek, które tworzą swoją drużynę Polish Ladies UWH razem z innymi klubami z całej Polski.

– Tym którzy chcieli nas wesprzeć, chciałybyśmy się odwdzięczyć i zabrać Was na Mistrzostwa razem z nami. – mówi kapitan drużyny, Zuzanna Dominik – 

Oprócz tego chciałybyśmy Wam zaproponować darmowy trening Hokeja Podwodnego, byście przekonali się jak to jest być z Nami pod wodą. Trening będzie dostępny w Gdańsku, Ostrzeszowie, Wrocławiu, Bełchatowie, Krakowie, Ożarowie Mazowieckim (pod Warszawą) oraz Olsztynie – zadeklarowała.

            Zachęcamy wszystkich do wsparcia zrzutki i dorzucenia swojej cegiełki do spełnienia sportowych marzeń hokejowej drużyny: https://zrzutka.pl/habfd3

Anna Owczarek

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne