piątek, 19 lipca 2024, 8:25

Pod wpływem środków odurzających uciekała przed policją

Nie zatrzymanie się do kontroli drogowej, zakaz kierowania pojazdami, posiadanie narkotyków, kierowanie pod wpływem środków odurzających. Za wszystkie popełnione przestępstwa przed Sądem odpowie, 30-letnia mieszkanka Kępna.

Wyjątkową brawurą wykazała się 30-letnia kobieta, którą Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie w dniu 29 stycznia o 15:50 zatrzymali w Bralinie. Chwilę wcześniej na ulicy Wrocławskiej w tej miejscowości kobieta nie zatrzymała się do policyjnej kontroli w wyniku czego funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg.

Pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kobieta nie zatrzymywała się i uciekała ulicami Bralina. Do zatrzymania uciekającego samochodu doszło na ulicy Nowej. Jak się okazało, pojazdem marki VW, kierowała mieszkanka Kępna, która miała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Podczas wykonywania przez mundurowych dalszych czynności okazało się, że kobieta kierowała pod wpływem środków odurzających oraz posiadała przy sobie środki zabronione w postaci amfetaminy w ilości prawie 3 gram.

Kierująca została zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie. Teraz przed Sądem odpowie za wszystkie popełnione przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Źródło: KPP Kępno

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne