Reklama

wtorek, 16 kwietnia 2024, 1:16

Siatkarska rywalizacja dla WOŚP na doruchowskiej hali.

Finał WOŚP to nie tylko koncerty, atrakcje dla dzieci i licytacje cennych pamiątek lub gadżetów. To również szereg atrakcji sportowych! W czasie, gdy w Czajkowie drużyny piłkarskie mężnie walczyły o Puchar Starosty w Turnieju Halowym Piłki Nożnej, na hali w Doruchowie rozgrywano zacięte mecze siatkówki.

Od rana na boiskach do boju stanęły 4 drużyny, które zmierzyły się w Turnieju Piłki Siatkowej Seniorów. Wpisowe turniejowe od poszczególnych drużyn zostało przekazane Gminnemu Sztabowi WOŚP.

W turnieju wystąpiły następujące drużyny (w kolejności klasyfikacji końcowej):

1. Parzew Team

2. Tarpany Ostrzeszów

3. MUKS Czarni Kępno

4. UKS Prosną Grabów nad Prosną

Po Turnieju Seniorów nastąpiła krótka przerwa, w czasie której swoje taneczne umiejętności zaprezentowały podopieczne Ani Janickiej (Zumba Kids). W tym czasie na trybunach odbywało się kwestowanie na rzecz Orkiestry, można było zakupić koszulki, kalendarze, breloczki i smycze. Natomiast w przygotowanej specjalnie kawiarence czekały na zebranych przepyszne, domowej roboty ciasta, kawa i herbata. Wśród serdecznej atmosfery i gorącego dopingu w Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły zmierzyło się 5 siatkarskich drużyn: Rodzice, Uczniowie, Absolwenci szkoły, Drużyna Sołtysa oraz drużyna z Urzędu Gminy.

Chociaż rywalizacja była zacięta, to Drużyna Sołtysa zajęła zaszczytne I miejsce, zdobywając Puchar Dyrektora. Jak sami mówią, był to ich pierwszy występ na turnieju, ale na pewno nie ostatni!

Było wesoło, było sportowo, a każda drobna cegiełka zasili konto WOŚP. Kwota, jaką udało się uzbierać w Szkole Podstawowej w Doruchowie to 18 785,06 zł.

Anna Owczarek

Źródło: Powiat Ostrzeszowski, Sołectwo Doruchów

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne