środa, 24 lipca 2024, 14:31

Na początek porażka Victorii – Victoria Ostrzeszów – Obra Kościan 1:2 (1:1)

W meczu inaugurującym sezon 2019/2020 Victoria Ostrzeszów podejmowała Obrę Kościan. I choć nie brakowało jej ambicji i umiejętności, choć momentami budowała przewagę i wydawało się, że mecz może zakończyć się jej zwycięstwem, tak się nie stało.
Emocje sięgnęły zenitu, kiedy w 18. Minucie Maciej Stawiński ulokował piłkę w bramce przeciwnika.

Ten korzystny dla nas wynik utrzymywał się dość długo, jednak pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy goście wyrównali.
Wydawało się, że wynik ten uda się utrzymać do końca, ale Obra, choć od 82. minuty grała w osłabieniu (czerwona kartka), w doliczonym czasie zmieniła go na swoją korzyść.
Cóż, pierwsze koty za płoty, czekamy na kolejne mecze naszej IV-ligowej drużyny, jakby nie patrzeć, beniaminka w tej lidze. A te już niebawem – w najbliższy w czwartek (mecz wyjazdowy z KS Opatówek) i kolejny w niedzielę (18 sierpnia) – u siebie z Wartą Międzychód (godz. 16.00).

sm


Victoria wystąpiła w składzie: Radosław Dolata, Przemysław Dubiel, Jakub Jędrzejak, Mikołaj Jędrzejewski, Mateusz Kierzek, Miłosz Nowicki, Mikołaj Obsadny, Robert Skrobacz, Maciej Stawiński, Kornel Skorzybót, Grzegorz Wachowiak.

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne