Reklama

wtorek, 16 kwietnia 2024, 0:57

Łzy wzruszenia podczas jasełek uczniów SP w Marszałach i koncertu Don Bosco

W niedzielne popołudnie, 7 stycznia br. dzięki gościnności OSP oraz KGW w Marszałkach przedszkolaki oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Marszałkach przedstawili bożonarodzeniowe jasełka dla mieszkańców miejscowości. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz magiczny taniec aniołków wprowadziły publiczność w atmosferę refleksji i zadumy.             

Przedstawienie wywołało dużo emocji, od radości i uśmiechu, po łzy wzruszenia. Młodzi artyści spisali się znakomicie i zebrali gromkie brawa od licznie przybyłej publiczności. Wydarzeniu towarzyszyła piękna scenografia, przygotowana przez panią Magdalenę Grzelak, która nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i świąteczny nastrój. 

Po występie najmłodszych artystów orkiestra Don Bosco zagrała kolędy oraz przeboje świąteczne. Gościnnie wystąpił także Lech Owczarek. Następnie wszyscy mieli okazję do podzielenia się opłatkiem oraz pogawędki przy kawie i słodkim poczęstunku. Nad całością przedstawienia czuwały panie: Natalia Pietrucha, Marta Piętak oraz Marzena Owczarek. 

Na zakończenie pani dyrektor Wiesława Haladyn podziękowała aktorom za występ, a burmistrz Miasta i Gminy Grabów nad Prosną pan Maksymilian Ptak, radny pan Krzysztof Iwański i sołtys wsi pani Beata Janicka życzyli wszelkiej pomyślności w nowym roku.

Dziękujemy wszystkim współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu tego spotkania. 

 Natalia Pietrucha

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne