wtorek, 23 lipca 2024, 10:42

Biesiada Karnawałowa Koła PZERiL

27 stycznia 2024 roku Zarząd Koła PZERiI w Doruchowie w Restauracji „PARKOWA” zorganizował Biesiadę Karnawałową, której mottem przewodnim było „smaczne jedzenie i muzyka z DJ-em”.

Tradycyjnym polonezem uczestnicy biesiady rozpoczęli zabawę i niejednemu z gości łezka zakręciła się w oku – wspomnienia, wspomnienia i jeszcze raz wspomnienia! 

W trakcie imprezy panowała miła, wesoła atmosfera i dopisywały wspaniałe humory. Oprócz tańców i różnych zabaw, np. taniec z wałkiem, pociąg, urodziny itp. wspólnie śpiewano piosenki biesiadne, piosenki z lat 70-80, które integrowały rozbawionych uczestników. Dopisała również wysoka frekwencja, a do tańca przygrywał DJ Czesław.

Dobre nastroje to nie tylko doborowa muzyka, śpiewy i tańce, ale również kolorowo było na stole, a wyśmienite potrawy z „parkowej” kuchni, zagwarantowały super zabawę.

Można rzec: tańce, hulanki, przyśpiewki, smaczne potrawy, ciekawe rozmowy i dyskusje, mnóstwo emocji i uśmiechów – tak przebiegała Biesiada Karnawałowa zorganizowana przez Zarząd Koła PZERiI w Doruchowie. 

Oby więcej było takich wspólnych spotkań, które łączą, budują dobre relacje i dają solidny zastrzyk dobrej energii do działania. 

Widząc efekty takiej integracji, na pewno będziemy organizowali kolejne biesiady. 

Dziękujemy seniorom za wspaniałą zabawę, śpiew i przyjazną atmosferę spotkania. Zawsze bawicie się wspaniale! Do zobaczenia za rok!

GR

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne