poniedziałek, 15 lipca 2024, 16:07

W Sycowie powstała ścianka wspinaczkowa

Długo wyczekiwana ścianka wspinaczkowa w Sycowie doczekała się otwarcia 13 stycznia. To niewątpliwie niezapomniane wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla lokalnej społeczności. Realizacja projektu była możliwa dzięki współpracy, zaangażowaniu i wsparciu Miasta, Sycowskiego Klubu Górskiego „Czekan” i Aglomeracji Wrocławskiej.

Jedną z atrakcji w trakcie imprezy było m.in. pokazowe wspinanie w wykonaniu Małego Czekana, które dostarczyło zgromadzonym niezapomnianych emocji i adrenaliny. Również 18 śmiałków i zwycięzców losowania zmierzyło się z 8 metrową ścianą. Wśród szczęśliwców znalazły się dzieci, dla których wspinaczka okazała się ogromną atrakcją.

Zwieńczeniem wydarzenia była fantastyczna prelekcja Rafała Fronii, który zrelacjonował swoją wyprawę na Lhotse. Jego pasjonująca opowieść była przepełniona ciekawymi anegdotami, a zdjęcia i filmy z wyprawy wprawiły w zachwyt licznie zgromadzonych gości. Po wystąpieniu prelegenta można było zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz nabyć jedną z książek wraz ze specjalna dedykacją.

Ścianka wspinaczkowa to nowa i ciekawa forma rozrywki dla wszystkich mieszkańców. Na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji można skorzystać z profesjonalnego instruktażu pod okiem SKG Czekan. Aktywnie spędzić czas i zadbać o dobrą formę. Ścianka przeznaczona jest nie tylko dla zawodowych wspinaczy, ale także dla pasjonatów górskich wyzwań. To także nowy etap szkolenia dla młodych adeptów wspinaczki.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne