niedziela, 21 lipca 2024, 1:10

Klub Seniora w Głuszynie świętuje pierwszy rok działalności

Ważne powody do świętowania ma Klub Seniora w Głuszynie. Zaledwie kilka dni temu upłynął pierwszy, bardzo intensywny rok jego funkcjonowania. Wspólnie z seniorami z Głuszyny świętowali też członkowie Dziennego Domu „Senior+” w Kraszewicach. Był tort, głośne sto lat, życzenia i wspólne śpiewy, wspominanie wycieczek i przeglądanie zdjęć. 

Klub Seniora został utworzony, bo dzięki temu seniorzy mają miejsce, do którego mogą przychodzić by się spotkać, porozmawiać czy wypić razem kawę. 

Ten rok był dla Klubu bardzo intensywny w różne aktywności. Wyjazdy do kina czy teatru, spotkania integracyjne z sąsiadującym Domem Senior+ , oraz pobliskimi Klubami Senior + , spotkania z przedszkolakami czy uczniami. Nie zabrakło wspólnego grillowania, wycieczek rowerowych, spacerów z kijkami po okolicy, zajęć rehabilitacyjnych, czy spotkań z pielęgniarką, dietetykiem itp. Członkowie Klubu mieli okazje do włączania się w akcje dobroczynne, różnego rodzaju zajęcia czy kursy, a także do aktywnego uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Gminę (Smaki Jesieni na Końcu Świata, czy 600-lecie Kuźnicy Grabowskiej) itp. Można powiedzieć, że Klub działa na naprawdę wysokich obrotach.

W drugi rok działalności klub wchodzi z nowymi planami i zadaniami do zrealizowania. Przed seniorami liczne zajęcia rehabilitacyjne, nordic walking, spotkania z okazji dnia Babci i Dziadka. Będzie się działo!

Całemu Klubowi Seniora w Głuszynie życzymy kolejnych, równie intensywnych lat działalności, pięknych przyjaźni i wielu okazji to tworzenia wspaniałych wspomnień.

Redakcja

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne