czwartek, 23 maja 2024, 17:12

(Aktualizacja) Policja poszukuje mężczyzny

Sprawca potrącenia sam zgłosił się na policję

Mężczyzna, którego szukali policjanci, sam zgłosił się do tutejszej jednostki policji oraz przyznał się do potrącenia 19-latki. Sprawca został zatrzymany.

29 października, po godzinie 16.00, do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie osobiście stawił się 28-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną, który przyznał się, że to on jest sprawcą potrącenia 19-letniej mieszkanki gminy Ostrzeszów.
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 28 października, po godzinie 20.00, w miejscowości Kozły, kierując skodą octavią, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi mężczyzna potrącił 19-latkę. Kobieta doznała licznych i poważnych obrażeń, a kierowca skody osobiście odwiózł ją do szpitala w Ostrzeszowie, sam jednak, nie informując o zaistniałym zdarzeniu, oddalił się.
Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie. Pobrano od niego krew do badania na obecność alkoholu oraz narkotyków.
Trwa intensywne dochodzenie w tej sprawie.

KPP Ostrzeszów


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie poszukują mężczyzny, który wczoraj, 28 października, po godzinie 20.00, w niejasnych okolicznościach przywiózł do szpitala w Ostrzeszowie 18-letnią mieszkanką gminy Ostrzeszów. Kobieta ma liczne poważne obrażenia, ponadto, najprawdopodobniej na skutek utraty świadomości, nie pamięta, co się wydarzyło.

Mężczyzna przekazał 18-latkę personelowi medycznemu, a następnie oddalił się. Policjanci poszukują go, by ustalić i wyjaśnić okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Kozły. 

Świadkowie zdarzenia w Kozłach, proszeni są o pilny kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, ul. Zamkowa 27, lub telefoniczny pod nr. 62 732-42-11.

KPP Ostrzeszów

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne