sobota, 13 lipca 2024, 11:47

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia wyróżnione!

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia zajęło trzecie miejsce wśród najlepszych szpitali w województwie wielkopolskim wg. rankingu Gdzie Rodzić Po Ludzku 2023. Placówka znalazła się na podium razem ze szpitalem w Goleniowie i Międzychodzie. To ogromne wyróżnienie dla oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Ranking Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku jest publikowany na stronie Fundacji Rodzić po Ludzku (www.gdzierodzic.info/szpitale) i stanowi zestawienie autentycznych doświadczeń dotyczących opieki okołoporodowej. Punktacja szpitala jest wyliczana zgodnie z metodologią opracowaną przez Zespół Fundacji i specjalistów w zakresie: opieki okołoporodowej, socjologii, psychologii, prawa, badań rynkowych i informatyki. Punkty są przydzielane na podstawie odpowiedzi kobiet na temat opieki w danym szpitalu udzielonych za pomocą ankiety „Głos matek”. (www.ankieta.rodzicpoludzku.pl). W roku 2023 ankietę wypełniło 16 455 kobiet

Informacja o wysokim miejscu zajętym przez ostrzeszowski szpital cieszy tym bardziej, że oddział ginekologiczno-położniczy zdobywa coraz większe zaufanie pacjentek i przyszłych mam, a pracujący tam personel nieustannie poszerza swoją wiedzę i kompetencje.

Gratulujemy całemu personelowi medycznemu, którego zaangażowanie i pasja sprawiły, że ostrzeszowski szpital stał się wzorcem dla innych placówek opieki położniczej w Polsce.

Anna Owczarek

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne