niedziela, 21 lipca 2024, 0:50

Kraksa na “krajowej 11”

[Aktualizacja]

Nałożenie mandatu karnego oraz przypisanie punktów karnych to konsekwencje jakie poniósł sprawca wtorkowego zdarzenia drogowego, do którego doszło na Alei Wojska Polskiego w Ostrzeszowie.

23 styczniatuż po godzinie 12:00 dyżurny ostrzeszowskiej jednostki policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na Alei Wojska Polskiego w Ostrzeszowie.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali jeden samochód osobowy znajdujący się na boku blokując jeden pas ruchu oraz drugi na poboczu drogi. Ratownicy przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej, do czasu przybycia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego.

Wprowadzono ruch wahadłowy na drodze krajowej. Zabezpieczano miejsce zdarzenia na czas prowadzonych czynności przez Policję.

Z ustaleń poczynionych na miejscu przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że 22-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów, kierując samochodem marki Audi, w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem również marki Audi, którym kierował 19-letni mieszkaniec Ostrzeszowa.

Wobec sprawcy zastosowano postępowanie mandatowe.

Źródło: KPP Ostrzeszów, PSP Ostrzeszów

Do bardzo groźnego wypadku doszło we wtorek, 23 stycznia, na DK 11, około godziny 12:00.

Do zderzenia dwóch samochodów doszło na skrzyżowaniu DK 11 z ul. Leśną. Kierujący samochodem marki Audi w wyniku impetu uderzył w słup z latarnią i barierki oddzielające drogę od chodnika i pasa zieleni. Jedna osoba jest poszkodowana. Na miejscu pracują służby, a ruch odbywa się wahadłowo. Kierowcy powinni spodziewać się sporych utrudnień.

wypadek na krajowej 11
Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne