poniedziałek, 15 lipca 2024, 16:31

Chuligańskie „popisy”

24 kwietnia przy ostrzeszowskim szpitalu doszło do chuligańskiego wybryku – młody mężczyzna, będący w towarzystwie dwóch innych, przewrócił kosz na śmieci.

Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny policji wysłał na miejsce patrol, który miał ustalić szczegóły zajścia. W okolicy kinoteatru funkcjonariusze napotkali dwóch mężczyzn (mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego w wieku 19 i 20 lat) „pasujących” do opisu sprawców wykroczenia. Początkowo młodzieńcy zaprzeczali, aby mieli coś wspólnego z wywróconym koszem, jednak analiza zabezpieczonego materiału video nie budziła wątpliwości, że to właśnie oni odpowiadają za ten bezmyślny uczynek. Ustalenie trzeciego kompana (17-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego) nie było problemem, gdyż jest on znany ostrzeszowskiej policji.
Ponieważ funkcjonariusz prowadzący sprawę miał przeczucia, że przewrócony kosz to nie jedyny występek tej trójki, poprosił o udostępnienie nagrania z kamer galerii handlowej Borek, w kierunku której podążali mężczyźni. I miał „nosa” – na jednym z ujęć widać, jak 17 i 19-latek dokonują w markecie kradzieży dwunastu piw, chipsów oraz napoju.
Teraz młodzieńcy za swoje „wyczyny” odpowiedzą przed sądem.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne