środa, 22 maja 2024, 1:32

Anieli w Bieli

W restauracji „Dworek” w Grabowie nad Prosną odbyło się spotkanie podsumowujące akcję charytatywną prowadzoną na profilu facebookowym Anieli w Bieli. Miała ona na celu pomoc Oliwii Tomali z Kraszewic, która od urodzenia choruje na atrezję dróg żółciowych.

W październiku 2018 roku przeszła przeszczep wątroby, po którym nastąpiły poważne powikłania. Pojawił się odrzut, z którym Oliwia dzielnie walczyła. Oliwia wymaga drogiego leczenia oraz rehabilitacji.
Akcja zakończyła się uroczystym przekazaniem koszulki reprezentacji Polski z autografami, podarowanej moderatorom Anieli w Bieli przez LZS Czajków, oraz rękawic Popka z autografem, podarowanych przez Dawida Sobieraja.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele LZS Czajków: Dominika Gałka, Marcin Gałka, Krzysztof Nowak, nauczyciel/trener Dawid Sobieraj, prezes LZS Pelikan Grabów Paweł Walczak, Agnieszka Tomala, Katarzyna Łuczak, Piotr Jackowski opiekun medialny akcji „Studio nagrań i wizualizacji 3D” oraz moderatorzy Anieli w Bieli: Katarzyna Bednarz i Dominik Noweta.
Z radością przyjęliśmy wiadomość, że koszulka nabyta podczas akcji Anieli w Bieli przez LZS Pelikan Grabów trafi do dalszej licytacji, a zebrane środki wesprą również leczenie Oliwii.
Dzięki zaangażowaniu wielu wolontariuszy i wsparciu darczyńców udało się zebrać dla Oliwii 8723 zł.
Kwota została przekazana na konto Stowarzyszenia LIVER, do którego należy Oliwia.
Można wspierać jej leczenie darowizną:
94175000120000000020687444
w tytule przelewu: Darowizna na rzecz Oliwii Tomali.

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne