poniedziałek, 15 lipca 2024, 16:02

Zmywarka marki Bosch – który model do 2500 zł kupić?

Szukasz nowej zmywarki? Postaw na innowacyjny model sprawdzonego producenta! Marka Bosch oferuje świetnie oceniane zmywarki, które pomogą zaprowadzić porządek w każdej kuchni. Niezależnie od tego, czy w domu gotujesz od czasu do czasu, czy cenisz sobie czas z rodziną przy kilkudaniowych posiłkach, odpowiednia zmywarka pozwoli ci łatwo poradzić sobie z brudnymi naczyniami. Jaki budżet zainwestować w nowe urządzenie do kuchni? Kwota 2500 zł da ci spory wybór modeli. Który będzie strzałem w dziesiątkę? Pora się o tym przekonać!

Jak wybrać zmywarkę? Najważniejsze kwestie

Każdy, kto planuje zakup zmywarki, powinien podjąć dwie kluczowe decyzje dotyczące tego sprzętu. Pierwsza związana jest z tym, czy szukasz urządzenia do zabudowy, czy wolnostojącego. Jeśli wcześniej korzystałeś z urządzenia do zabudowy, najpewniej kolejny tego typu zakup będzie logicznym wyborem. Dotychczasowy właściciel zmywarki wolnostojącej raczej postawi na kolejny taki sprzęt – chyba, że planuje generalny remont kuchni lub przeprowadzkę.
Drugą istotną decyzją jest wybór odpowiedniej wielkości zmywarki. Na rynku znajdziesz zmywarki klasyczne (szerokość: 60 cm) oraz węższe (szerokość: 45 cm). Różnią się oczywiście pojemnością. Wąska zmywarka będzie dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz sprzętu dla singla lub pary – zwłaszcza, gdy często stołujesz się na mieście. Większe rodziny lub każdy, kto chętnie zaprasza przyjaciół na spotkania w domu postawią raczej na zmywarki o klasycznej szerokości.
Gdy wiesz już, jakiej zmywarki szukasz, pora przejść do konkretów i przyjrzeć się pozostałym parametrom, które pomogą ci podjąć decyzję co do najlepszego dla ciebie modelu.

Najlepsza zmywarka Bosch – kluczowe parametry

Określiłeś już markę, budżet, a także rodzaj i wielkość zmywarki – jesteś o krok od wyboru najlepszego dla siebie modelu. Pamiętaj jednak, że jest jeszcze cała lista parametrów, które należy wziąć pod uwagę, analizując poszczególne sprzęty. Oto elementy, którym dobrze przyjrzeć się bliżej:

 • pojemność;
 • klasa energetyczna;
 • pobór wody na cykl;
 • głośność pracy;
 • dostępne programy;
 • dodatkowe funkcje – na przykład opóźnienie startu;
 • łatwe sterowanie zmywarką;
 • szuflada lub kosz na sztućce;
 • design urządzenia.

Wiesz już, na co zwracać uwagę podczas porównywania poszczególnych urządzeń. Pora przejść do polecanych zmywarek, które świetnie sprawdzą się w twojej kuchni!

Zmywarka Bosch do 2500 zł – polecane modele

Zobacz, które modele zmywarek Bosch będą dobrym wyborem do twojej kuchni. Wśród rekomendowanych sprzętów znajdziesz zarówno urządzenia 45-, jak i 60-centymetrowe.
Oto one!

 • BOSCH SMS2HVI72E – zmywarka o szerokości 60 cm, która pomieści 13 kompletów naczyń. Jej klasa energetyczna to E. Zwróć uwagę na program Favourite – zapiszesz ulubione parametry zmywania, by nie tracić za każdym razem czasu na ustawienia. Przyda ci się też funkcja „Silence od demand”, która pozwala wyciszyć zmywarkę do 30 minut, by poprowadzić na przykład ważną rozmowę telefoniczną w trakcie pracy zdalnej. Urządzeniem łatwo zarządzać dzięki aplikacji na telefon.
 • BOSCH SMS2HTW54E – urządzenie o szerokości 60 cm, w którym zmieścisz 12 kompletów naczyń. Klasa energetyczna tej zmywarki to E. Także i tutaj znajdziesz program Favourite – zwróć też uwagę na regulowaną wysokość górnego kosza! To wygodne rozwiązanie, by optymalnie wykorzystać przestrzeń w zmywarce. Sterowanie zmywarką ułatwia aplikacja mobilna.
 • BOSCH SPS2HKW59E – model o szerokości 45 cm, który pomieści 9 kompletów naczyń. Klasa energetyczna sprzętu to E. Znajdziesz tutaj innowacyjne rozwiązania znane z poprzednio omówionych modeli, jak Favourite czy „Silence on demand”. Docenisz pewnie też funkcję zdalnego startu! Jak innymi polecanymi sprzętami marki Bosch, możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej.


Zmywarki Bosch w sklepie MediaMarkt zbierają świetne recenzje użytkowników i są chętnie wybieranymi urządzeniami do kuchni. Postaw na model, który najlepiej wpisuje się w twoje potrzeby i ciesz się niezawodnym sprzętem!

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne