Reklama

środa, 17 kwietnia 2024, 7:44

Zielone parkometry przy „Rolniku”, pierwsza godzina GRATIS

W związku z wieloma pytaniami odnośnie parkowania przy sklepie Rolnik na ul. Sienkiewicza, jeszcze raz postanowiliśmy napisać kilka zdań w tej sprawie.

Parking/zatoczka wzdłuż ulicy Sienkiewicza (bezpośrednio przed pawilonem) należy do miasta i jest w strefie płatnego parkowania; opłatę za korzystanie z tego miejsca uiszczamy w szarym parkometrze (jest tuż obok). Cena minimalna za pierwsze pół godziny wynosi 1zł.
Klienci sklepu Rolnik mogą jednak skorzystać z darmowej godziny, pozostawiając auto na jednym z przyległych parkingów (z tyłu pawilonu, wjazd z lewej i prawej strony oraz z placu w pobliżu „budki” z frytkami, bliżej ulicy). Warunkiem jest jednak pobranie darmowego biletu z zielonego parkomatu – są dwa takie urządzenia, jedno przy wspomnianej wcześniej „budce” z frytkami, drugie przy wjeździe na parking za tzw. sklepem żelaznym. Oczywiście po pierwszej gratisowej godzinie, za parkowanie już trzeba płacić.
PS. Poniżej zamieszczamy odręczny szkic sytuacyjny 🙂 –  na zielono zaznaczyliśmy miejsca, gdzie klienci Rolnika mogą pozostawić auto nie wnosząc opłaty za pierwszą godzinę. (r)

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne