piątek, 24 maja 2024, 9:44

Zebrali ponad 2 miliony złotych na szczytny cel

Kwota, którą udało się zebrać w trakcie zorganizowanego w AC Hotel by Marriott Krakow wydarzenia z pewnością robi ogromne wrażenie. W miniony weekend w Krakowie odbył się event charytatywny, który wraz z Fundacją Embrace współorganizowało NOS DUO Ostrzeszów. W jego trakcie zebrano 2 109 150 złotych, a pieniądze te zostaną przeznaczone na cele statutowe obu fundacji.

– Kiedy mieszanką jest GIRL POWER, szacunek, zaufanie, brak zazdrości, tolerancja, szczypta przekory i wzrok skierowany w tym samym kierunku to dzieje się prawdziwa MAGIA – przekazała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych fundacja NOS DUO. – To, co się wydarzyło przeszło Nasze najśmielsze oczekiwania. To jakie wsparcie otrzymałyśmy, to jak nasi darczyńcy nam zaufali, nie jest policzalne. 

W wydarzeniu udział wzięło 150 gości. Goście chętnie wspierali szczytny cel spotkania i licytowali najróżniejsze gadżety i dzieła za imponujące kwoty. Wśród wystawionych na licytację fantów znalazy się liczne vouchery, obrazy, koszulka Lewandowskiego czy szalik FC Barcelona.

– Daliście nam mocy i energii na nie jeden rok, a dużo więcej. Pokazaliście, że idziemy w dobrą stronę a to jak i gdzie działamy jest też w zgodzie z Wami – czytamy w poście. – Dziękujemy z całego serca wszystkim naszym darczyńcom, partnerom, przyjaciołom, gościom, całemu zapleczu ludzi, którzy wspierali ten projekt od samego początku. Naszym kochanym mężom, bez których wsparcia i akceptacji nie działa by się ta magia. 

fot. NOS DUO Ostrzeszów

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne