piątek, 21 czerwca 2024, 6:05

Zaginął mieszkaniec gminy Kobyla Góra

Wydział Kryminalny KPP w Ostrzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego – Artura Janasa (s. Bronisława i Krystyny), ur. 18.06.1984 r., zam. 63-507 Kobyla Góra, powiat ostrzeszowski.
Zaginiony, 29 września w godzinach przedpołudniowych, opuścił miejsce zamieszkania i oddalił się w nieustalonym kierunku. Następnie 3 października br. został odnaleziony przez funkcjonariuszy KP II w Chorzowie, jednakże do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Opiekun prawny, którym jest matka zaginionego, ponownie zawiadomiła o zaginięciu syna. Mężczyzna jest osobą ubezwłasnowolnioną, posiada orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym, leczy się psychiatrycznie, zdolny do samodzielnej egzystencji, nadużywa alkoholu. Mężczyzna w przeszłości wielokrotnie oddalał się z miejsca zamieszkania i był odnajdywany na terenie całego kraju.
RYSOPIS: około 176 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy jasne, krótkie, łysina czołowa, brak zarostu, brązowe oczy.
Ubrany był w brązowe spodnie, sportowe, czarne buty z białymi paskami i jasną bluzę z kapturem.

Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Ostrzeszowie, tel. 47 77 57 200/211

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne