niedziela, 21 lipca 2024, 0:08

Z dobrą wróżbą w rok z oczkiem

To powinien być dobry rok, przecież ma „oczko”, czyli 21 – szczęśliwą liczbę, oznaczającą doskonałość i odpowiedzialność. Nieprzypadkowo w wielu kulturach ukończenie 21 roku życia uznano za osiągnięcie pełnoletniości.

21 to też czas (liczba dni), kiedy możemy wykształtować swoje nawyki. W czerwcu 2006 ksiądz Will Bowen zainicjował wśród swej lokalnej społeczności „Wyzwanie 21 dni” mające na celu wyeliminowanie wszelkich śladów narzekań i skarg oraz szkód, jakie wyrządzają człowiekowi. Zaproponował on prosty pomysł na polepszenie jakości życia. Znakiem przystąpienia do tego „programu” miała być fioletowa bransoletka. 21 dni bez narzekania, marudzenia, smęcenia i skarg – wydaje się proste, a jednak…  Może u progu nowego roku można by spróbować? A jeśli uda nam się wytrzymać tak przez 21 dni – to ponoć wejdzie nam to w nawyk i będzie się nam lepiej żyło – radośniej, lżej, w harmonii z otoczeniem.
Oczywiście podchodzimy do tego z lekkim przymrużeniem oka, ale tak całkiem poważnie mamy nadzieję, że rok „z oczkiem” będzie dobrym rokiem, czego wszystkim Czytelnikom z całego serca życzymy!  

Redakcja

BARAN

21 marca – 20 kwietnia
Do Ciebie należeć będą miesiące letnie, a szczyt swoich możliwości osiągniesz w sierpniu. W końcu udowodnisz sobie, że jesteś w stanie przełamać swoje lęki i bariery. Idź do przodu, ale nigdy nie rezygnuj z bycia sobą!
Sprzyjającymi znakami będą Koziorożec i Waga, zaś szczęśliwą liczbą 8.


BYK

21 kwietnia – 20 maja
W 2021 roku uda Ci się zrealizować zaległe plany. Już w czerwcu poczujesz przypływ nowej energii i można powiedzieć, że właściwie… narodzisz się na nowo! Twój pomysł okaże się genialnym rozwiązaniem. Czasem warto postawić wszystko na jedną kartę…
Kroku dotrzymają Ci Ryby i Wodnik. Jeśli przyjdzie Ci „obstawiać”, szczęście powinna dać liczba 1.


BLIŹNIĘTA

21 maja – 21 czerwca
Dla Bliźniąt przyszły rok będzie udany zwłaszcza w sferze miłosnej. Maj to zdecydowanie Twój miesiąc i to sprawdzi się także w 2021. Dostaniesz prawdziwy zastrzyk cudownych uczuć. Przyjdzie czas, by odzyskać wiarę w prawdziwą, bezinteresowną przyjaźń i miłość.
Pojawi się na Twej drodze pewna Panna, a liczba bliska sercu to 7.


RAK

22 czerwca – 22 lipca
Będziesz nie do zatrzymania! Większość planów będzie realizować się właściwie bez Twojego udziału. Prawdziwy szczyt formy możesz zyskać dopiero we wrześniu, ale to będzie dla Ciebie naprawdę wspaniały czas, którym zrekompensujesz sobie wszelkie stresy związane z mijającym rokiem…
Koniecznie daj szansę Lwu. Pomyślność przyniesie Ci 2 i 10.


LEW

23 lipca – 23 sierpnia
To będzie rok zmian, ale tylko tych pozytywnych! Czas nagle przyspieszy i zacznie się w Twoim życiu wiele dziać. Już luty, a później także czerwiec i lipiec, będą obfitować w znakomite okazje, by dowiedzieć się więcej, rozwijać się i w końcu wyjść z cienia.
Przeżyciami dzielić się będziesz z Wodnikiem. W świecie liczb postaw na 4 lub 45.


PANNA

24 sierpnia – 22 września
Nawet jeśli Twoje sprawy, także te zawodowe, nie nabiorą rozpędu od razu, to już zdecydowanie okres wakacyjny, ale i zimowy 2021 roku będą należeć do Ciebie. Zrealizujesz plany w stu procentach. Pojawią się przed Tobą także całkiem nowe ścieżki rozwoju, co uda Ci się wykorzystać!
Twoim przyjacielem na dobre i na złe będzie Byk. Szczęśliwa liczba to 29.


WAGA

23 września – 23 października
W nadchodzącym roku uda Ci się nie tylko zaspokoić większość swoich potrzeb, ale i zdecydowanie… odpoczniesz! W lipcu poczujesz się prawdziwym królem/królową życia, a przypływ normalności, po ciężkim 2020 roku, da Ci kolejną porcję pozytywnej energii, którą idealnie wykorzystasz.
Nie zawiedzie Cię Baran. 3 i 31 przyniosą Ci dużo szczęścia.


SKORPION

24 października – 21 listopada
Zwłaszcza końcówka lata przyszłego roku oraz właściwie cała jesień upłyną Ci pod znakiem cudownych podróży. Odkryjesz wspaniałe miejsca (nawet nie te bardzo dalekie), poznasz nowe zwyczaje, a życzliwi ludzie staną się dla Ciebie inspiracją także do zmian.
Magiczną i pozytywną energią zarażą Cię Bliźnięta i Lew. Pasującą do Ciebie liczbą będzie 9.


STRZELEC

22 listopada – 21 grudnia
W 2021 roku Strzelce zapragną poznawać nowych ludzi i czerpać od nich wiedzę oraz uczyć się wszystkiego, co nowe i nieznane. Już na przełomie maja i czerwca lub czerwca i lipca uda Ci się poznać wiele wspaniałych osób, które wniosą do Twojego życia całkiem nową jakość.
Wśród nich będą m.in. Skorpion, Koziorożec i Rak. Liczbą, która będzie Twoim amuletem, jest 5.


KOZIOROŻEC

22 grudnia – 20 stycznia
Uda Ci się załatwić, ogarnąć i sfinalizować większość spraw związanych ze zdrowiem, co przyniesie Ci ulgę nie tylko fizyczną, ale i psychiczną. Poczujesz się wolny i zapragniesz realizować swoje maleńkie marzenia. Druga połowa września i grudzień okażą się dla Ciebie wymarzonym na to czasem.
Zawsze będziesz mógł liczyć na Barana. Twoja liczby na 2021 to 13 i 21.


WODNIK

21 stycznia – 19 lutego
Poczujesz upragniony spokój i harmonię w swoim życiu. Późna wiosna lub lato okażą się dla Ciebie bardzo łaskawe. Unormują się Twoje sprawy zawodowe – tam też rozwiniesz skrzydła. Także pod względem uczuciowym to będzie bardzo udany dla Wodników rok.
Inspirującymi dla Ciebie okażą się Byk i Skorpion, a szczególną liczbą 11.


RYBY

20 lutego – 20 marca
W kwietniu, czerwcu lub listopadzie Ryby powrócą w miejsca, które kojarzą im się z bezpieczeństwem, beztroską i miłością. To będzie wspaniałe i emocjonalne przeżycie, które zmieni Twoje spojrzenie na wiele spraw. W pracy uda Ci się zrealizować zaległy projekt, który okaże się wielkim sukcesem!
Strzelec da Ci oparcie i pokaże drogę. W numerologii postaw na 15 lub 51.


Oby się spełniło!
Wasza Wróżka

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne