poniedziałek, 20 maja 2024, 5:21

WYTYPUJ WYNIKI MECZÓW POLAKÓW – Zostań EUROKIBICEM!

Już w najbliższy piątek – 11 czerwca, meczem Włochy – Turcja rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Prawdziwa gratka dla kibiców, którzy o rok dłużej musieli czekać na to wielkie piłkarskie święto. Każdy sympatyk futbolu wierzy, że rozpoczynające się EURO właśnie takim świętem się okaże, zaś polscy kibice nieśmiało marzą, że nasza narodowa reprezentacja zapisze się na kartach tej imprezy nie tylko udziałem, lecz jakimś większym lub mniejszym sukcesem. Życzymy tego Polakom – tym grającym i tym zasiadającym przed telewizorami.

Sport to nie tylko walka o medale, to również zabawa. Właśnie do takiej sportowej zabawy pragniemy zaprosić Czytelników. Polega ona na trafnym odgadnięciu wyników grupowych meczów Polaków, a poza tym należy wytypować, która z 24 występujących na EURO drużyn zostanie Mistrzem Europy, a która wicemistrzem, czyli dojdzie do finału turnieju, lecz tam przegra.
Futbol w ostatnich latach stał się mało przewidywalny, zatem udział w tej piłkarskiej zgadywance może wziąć każdy, nawet ten, kto uważa, że wcale się na piłce nie zna. Każdy ma szansę uzbierać największą liczbę punktów i zdobyć tytuł EUROKIBICA.

Na czym polega konkurs?
1. Należy wytypować wyniki trzech meczów Polaków, które rozegrają w fazie grupowej (grupa E) i wpisać je do zamieszczonego kuponu. Polska reprezentacja zagra kolejno: ze Słowacją, z Hiszpanią i Szwecją.
– za prawidłowe odgadnięcie wyniku któregoś z meczów – 3 punkty
Przy odrobinie szczęścia i rozeznaniu klasy poszczególnych zespołów, można zarobić łącznie 9 punktów – trafiając wyniki wszystkich trzech meczów.
– za przybliżone odgadnięcie wyniku któregoś z meczów – 1 punkt
Odgadnięcie przybliżone oznacza, że ktoś prawidłowo przewidział zwycięstwo danej drużyny, lecz w innym wymiarze bramkowym, np. typował 2:1 dla Polski w meczu ze Szwecją, a było np. 3:2. Albo ktoś obstawiał remis 2:2, tymczasem było np. 0:0.

2. Wytypować drużyny, które 11 lipca zagrają na Wembley w wielkim finale, i wskazać, kto zostanie MISTRZEM EUROPY, a kto WICEMISTRZEM. Uwaga: W tej zgadywance nie typujemy wyniku meczu finałowego.
– za trafne wytypowanie mistrza – 6 punktów
– za trafne wytypowanie wicemistrza – 6 punktów
– za przybliżone wytypowanie finalisty – 3 punkty
Typ przybliżony w tym przypadku oznacza, że reprezentacja, którą typowaliśmy do tytułu Mistrza Europy – została wicemistrzem lub odwrotnie.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
Wypełnić kupon zamieszczony w obecnym wydaniu Czasu Ostrzeszowskiego, poprzez wpisanie wytypowanych wyników meczów grupowych reprezentacji Polski oraz wskazanie, która drużyna zostanie Mistrzem Europy i wicemistrzem.
W odpowiednią rubrykę wpisujemy również swoje imię, nazwisko i adres.
Tak wypełniony, wycięty z gazety kupon, należy dostarczyć do redakcji „Czasu Ostrzeszowskiego”, nie później niż do poniedziałku – 14 czerwca br., do godz. 17.00 (na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu biało-czerwonych na Euro 2021- ze Słowacją).
Zapraszamy do udziału w tym zabawo-konkursie. Czasu jest niewiele. Kibiców, którzy w końcowej klasyfikacji zdobędą najwięcej punktów, nagrodzimy upominkami, zaś najlepszy otrzyma ponadto tytuł EUROKIBICA.

red.         

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne