środa, 29 maja 2024, 8:31

Ważne zmiany w listopadzie

W minionym tygodniu pisaliśmy o uwagach kierowców odnośnie remontu drogi z Ostrzeszowa do Szklarki Myślniewskiej. Wiele osób sugeruje, że w tym miejscu na czas robót powinny pojawić się ograniczenia tonażowe/zakaz wjazdu ciężkich pojazdów, ponieważ jest po prostu za wąsko.

Pytanie związane z organizacją ruchu na przebudowywanej drodze wysłaliśmy do WZDW; poniżej odpowiedź p. Pawła Katarzyńskiego, dyrektora Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu:
W odpowiedzi na pytanie informuję, że ruch na rozbudowywanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 444 od Szklarki Myślniewskiej do drogi krajowej nr 11 odbywa się na podstawie zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu. Projekt zakłada realizację obecnego zakresu robót (związanych z budową poszerzeń jezdni) przy zachowaniu przejazdu (bez ograniczeń tonażowych). Organizacja ruchu na wskazanym odcinku zmieni się na kolejnym etapie robót, gdy rozpoczną się zasadnicze prace związane z budową nowej konstrukcji jezdni. Wtedy droga nr 444 zostanie zamknięta dla ruchu. Wprowadzenie tej zmiany jest planowane w listopadzie br. (r)  

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne