Reklama

piątek, 19 kwietnia 2024, 16:36

Różal trenował w Ostrzeszowie

Zawodnik kickboksu, mieszanych sztuk walki, mistrz świata federacji ISKA z 2007 roku oraz WKA z 2008 roku w formule K-1. Były międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017 roku.

 

Tak prezentują się osiągnięcia Marcina „Różala” Różalskiego, który 16 grudnia odwiedził Ostrzeszów, by poprowadzić seminarium K-1 w lokalnym klubie sportów walki CSW Baribal.
Różal przedstawił swą koncepcje na to, jak w trakcie walki zaskoczyć i zmusić przeciwnika, by odsłaniał się na kopnięcia na korpus. Spotkanie z tak doświadczonym zawodnikiem było cennym przeżyciem dla każdego z klubowiczów.
Michał Bacik – założyciel i główny trener klubu – z pewnością ponownie zaprosi Marcina, by znów przedstawił swoje spojrzenie na różne aspekty oraz problemy, które mogą się zdarzyć w trakcie walki.
Gorąco zapraszamy na treningi wszystkie chętne osoby na każdym poziomie zaawansowania, bez względu na płeć czy doświadczenie.
Centrum Sztuk Walk Baribal to miejsce, w którym można odkryć piękno tego sportu. Odwiedź stronę internetową www.csw-baribal.pl lub znajdź na Facebooku oraz Instagramie.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne