poniedziałek, 15 lipca 2024, 17:28

Robert Lewandowski i Bartosz Zmarzlik z pomocą dla Amelki z Doruchowa! (aktualizacja)

Walka o zdrowe i normalne życie Amelki wciąż trwa (o dziewczynce pisaliśmy w nr. 31. „CzO”). Do tej szlachetnej „gry” przyłączył się także znakomity polski piłkarz – Robert Lewandowski. “Lewy” przekazał na licytację swoją koszulkę (z autografem) by wesprzeć małą mieszkankę Doruchowa (dziewczynka urodziła się w kwietniu br. i cierpi na amioplazję – zniekształcenie kończyn).

Pod koniec kwietnia wszystko się zaczęło i wszystko się skończyło… Narodziny Amelki miały być wyjątkową chwilą. Zanim jednak dostałam ją w ramiona, lekarz powiedział mi, że coś jest nie tak. Że rączki i nóżki mojej córki są powykręcane… A potem wszystko potoczyło się błyskawicznie. Zaczęło się życie Amelki, skończyły się złudzenia, że będzie dobrze. Dziś proszę o pomoc dla córeczki, bo jeśli będziemy działać szybko, nadal jest nadzieja!apelują rodzice dziewczynki.Dziś medycyna może bardzo wiele! Dr Feldman (USA) jest najlepszym specjalistą na świecie, jeśli chodzi o leczenie artrogrypozy. Sprawia, że dzieci takie jak Amelka, skazane na niepełnosprawność i ból, stają się sprawne i samodzielne! Niestety, ratunek dla Amelki kosztuje ponad 3 miliony złotych. Liczy się czas. W tej okrutnej chorobie ważne jest, by operacje przeprowadzić jak najwcześniej.

 

Koszulka przekazana na szczytny cel pochodzi z sezonu 2019/20 rozgrywek Ligi Mistrzów, jest w rozmiarze “L”, a jej wartość (stan na czwartek 22.10) wynosi 6 tys. zł.

Licytować i dowiedzieć się więcej można TUTAJ 

Nadal prowadzona jest również zbiórka na siepomaga.pl

 

fot. ze strony LESS_


Kolejną dobrą informacją, jaka do nas dotarła, jest to, że także Bartosz Zmarzlik – utytułowany polski żużlowiec (m.in. indywidualny mistrz świata 2019 i 2020) postanowił wesprzeć Amelkę! Sportowiec przekazał na licytację swoją koszulkę. Więcej pisze o tym na swoim profilu Fb Dawid Urban.

Link do licytacji koszulki Bartosza Zmarzlika TUTAJ

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne