piątek, 21 czerwca 2024, 2:30

Profi zatrudni: Konserwiarza

Od ponad 25 lat Klienci znają i doceniają smak naszych pasztetów oraz gotowych zup, w produkcji których jesteśmy liderem rynkowym. Jesteśmy zespołem, w którym każdy ma do wypełnienia ważną rolę. Pomagamy sobie nawzajem, jak w wielkiej rodzinie. Dołącz do nas, jeśli szukasz pracy, w której dobrze się poczujesz.

Aktualnie szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Konserwiarz

Miejsce wykonywania pracy: Profi Sp. z o.o., ul. Kolejowa 3, 63-520 Grabów n/Pr.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Odbiór towarów z taśmy produkcyjnej
  • Wykładanie towarów do opakowań zbiorczych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum podstawowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Posiadanie aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • Pracę na czas określony od 2 do 6 tygodni

Wymagane dokumenty:

  • CV

Inne informacje – dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. (62) 732-11-37

Jednocześnie informujemy, iż w procesach rekrutacyjnych rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Profi Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie nad Prosną, ul. Kolejowa 3, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Profi Sp. z o.o oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Profi Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie nad Prosną, ul. Kolejowa 3. Ponadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne lub nieaktualne.”
Ponadto informujemy, że w przeprowadzanych przez Spółkę procesach rekrutacyjnych kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikację należy składać w siedzibie firmy lub drogą elektroniczną na adres rekrutacja@profi.pl
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Profi Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie nad Prosną (63-520) przy ul. Kolejowej 3. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem:odo@profi.pl. Więcej informacji na temat m.in. celów przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw jakie Państwu przysługują można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: WWW.profi.pl  Polityka Prywatności.

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne