czwartek, 23 maja 2024, 17:28

Odjazdowa jazda elektrycznym rowerem

Firma ATV – MOTOSPORT s.c. istnieje od 2006 r. Dotąd słynęła ze sprzedaży skuterów i quadów, ale od kilku lat coraz śmielej i w coraz większym wyborze oferuje sprzedaż rowerów. Są to zarówno typowe rowery turystyczne, jak też te o napędzie elektrycznym.

Zapotrzebowanie na ten sprzęt rośnie z roku na rok. Dotąd w sklepie przy Al. Wojska Polskiego 12 w Ostrzeszowie kupić można było rowery nowe, najczęściej firmy ECOBIKE. Od pewnego czasu istnieje również możliwość zakupu rowerów używanych – zarówno tradycyjnych, jak i elektrycznych. W ofercie sklepu znajdziemy sprzęt wiodących, zachodnich marek, głównie holenderskich: GIANT, GAZELLE, SPARTA itp. Firma w branży rowerowej przyjęła nazwę ROWEROWY ODJAZD. Gwarantujemy fachową i miłą obsługę.
A jeśli komuś brakuje tchu kiedy pedałuje pod górkę, a żal mu rozstawać się ze starym rowerem, firma Rowerowy Odjazd bez problemu dokona konwersji, tzn. przeróbki Twojego tradycyjnego roweru na elektryczny.
Pamiętajmy, że rower elektryczny to nie motor, który wystarczy odpalić i jedziemy… Elektryczny
silnik i akumulator służą jedynie wspomaganiu rowerzysty. Od nas zależy, czy to wspomaganie będzie większe, czy mniejsze – tak, jak w tradycyjnym rowerze sterowanie przerzutkami. Kiedy całkiem przestaniemy pedałować, to i silnik przestanie pracować i nas wspomagać. Podobnie dzieje się, jeśli rozwijamy prędkość powyżej 25 km/h. Owszem, napinając mięśnie możemy jechać szybciej, lecz silnik elektryczny odcina wspomaganie. I bardzo słusznie – w końcu jazda rowerem turystycznym to nie Tour de France – ona ma być lekka, przyjemna i… bezpieczna. Ale gdy wspinamy się pod górkę i nasza prędkość zaczyna spadać poniżej 25 km/h, wówczas znowu elektryczny silnik zaczyna pracować. Można powiedzieć, że rower elektryczny nie odbiera nam przyjemności z prawdziwej jazdy, nie przyczynia się do zwiotczenia mięśni. On tylko czuwa, by nasz wysiłek nie był ponad możliwości organizmu, a jazda, nawet w trudnych warunkach, sprawiała przyjemność

**

Sprzedaż, serwis, konwersja (przeróbki) to główne działania podejmowane przez firmę Rowerowy Odjazd. Wybór rowerów nowych i używanych jest niemal nieograniczony – wg marki, kształtu i koloru. Lecz to nie wszystko – istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu w sklepie firmowym. Każdy, kto przed zakupem chciałby spróbować jak działa taki rower, może przyjść, wypożyczyć dowolny model na dzień, dwa, weekend… i zasmakować przyjemności jazdy rowerem elektrycznym.
Zapewniamy, że będzie to prawdziwy ROWEROWY ODJAZD!

***

Zbliża się czas wakacji i urlopów. Rower należy do najpopularniejszych sprzętów, umożliwiających nam korzystanie z uroków lata. Sięgajmy zatem po swoje rowery, korzystajmy z nich jak najczęściej. A jeśli podczas naszych rowerowych rajdów poczujemy, że idzie nam „pod górkę” i nie dajemy rady, warto wówczas skorzystać z fachowych usług firmy Rowerowy Odjazd i spośród dziesiątek oferowanych przez nią elektrycznych rowerów wybrać ten jeden, jedyny, na którym bez trudu będziemy mogli przemierzać drogi i bezdroża pięknej ziemi ostrzeszowskiej.

Do zobaczenia w ROWEROWYM ODJEŹDZIE!!!

Ostrzeszów, Al. Wojska Polskiego 12
Szczegółowe i zawsze aktualne informacje:
tel. 605 657 507 lub 661-293-751
e-mail: biuro@rowerowyodjazd.pl
Powstaje również strona internetowa: www.rowerowyodjazd.pl

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne